• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

احمد حاجی‌وند الیاسی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۹/۱۰/۲۶
محل تولد : خوزستان - اندیمشک
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
محل شهادت : عملیات آزاد سازی نبل و الزهرا - سوریه
وضعیت تاهل : مجرد
محل مزار شهید : گلزار شهدای اندیمشک

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بِسمِ رَبّ الوفا و رب الشّهداء وَ الصّدقین
از کوچکترین قطره دریای جهانی انقلاب به محضر شما دوستان و.....
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ... موجیم که آسودگی ما عدم ماست
الان که چند روز به حرکتمان به سوی دیار عمه سادات مانده است و یقین حاصل کرده‌ام این بار عمه سادات به اشک‌ها و التماس‌های ۴ ساله من توجه کرده و اجازه پاسداری از حرم خود را به من داده، دست به قلم برده‌ام تا چند خطی از مطالبی که بارها با زبان بیان کرده‌ام، برایتان ثبت نمایم.
در شرایطی که جهان اسلام و علی‌الخصوص محور مقاومت به رهبری ایران اسلامی و هدایت امام خامنه‌ای عزیز در میدان مبارزه با باطل قرار گرفته است و هر چند روز عده‌ای از برادران دینی و هم‌وطنم در دفاع از امت‌های مظلوم در سوریه و عراق و علی‌الخصوص یمن به شهادت می‌رسند، ننگم آمد در این راه نروم و بمانم. من که در دو دهه از عمرم با ذکر یا حسین (ع) رشد و نمو یافته‌ام حق بود با سر برای این راه تلاش کنم نه با دست و پا...
سرتون رو درد نیارم دشمن حرام‌ زاده ای به مرزهای فکریمان در محورهای مقاومت حمله کرده است. نشستن بر من جایز نبود، قدم در راه مبارزه با باطل نهاده‌ام، با ایمانی راسخ و قلبی مالامال از شوق به مبارزه با کفر و دفاع از حریم حرم اهل‌بیت (ع) می‌رویم تا تکفیری‌ها را نابود کنیم با ذکر یا حسین (ع) و در رکاب مالک‌اشتر و سایر سربازان ولایت و بسیجیان مخلص الهی.
شهادت اجر سعادت است، اگر توفیق پیدا کردم به دست بیاورم، خیلی خوب است ولی اگر نشد، می‌آیم تا با هم راه سربازی ولایت را ادامه بدهیم. البته شما دعا کنید توفیق شهادت پیدا کنم. قبلش برای نابودی داعش و تکفیری‌ها دعا کنید
رفتن ما رفتنی است جهت آماده سازی زمینه های قیام جهانی تا رهبر حسینی ما بیرق را به دستان مبارک مولا و اماممان تحویل دهد.
سال گذشته که توفیق زیارت عتبات عراق را پیدا کردم، تک‌تک قدم‌هایم را به نیت امام و شهدا و رهبر عزیزم برداشتم و خدا خود شاهد است در زیر رواق حرم امام حسین (ع) و علمدار رشیدش حضرت ابوالفضل (ع) چقدر برای ظهور آقایمان امام زمان(عج) و سلامتی نائب ایشان دعا کردم پس خدایا بحق آن مکان مقدس بهشتی فرج مولایمان را برسان و تا ظهور مولایمان نگهدار رهبرمان باشد
برادر و خواهرم ماهمه معلوم‌هایی هستیم که با علت های اهل بیت (ع) آفریده شده‌ایم موجودات ناچیزی که به حرمت این خاندان منزلت پیدا کرده ایم،خانواده ایی که سراسر محبت و عطوفت و رحمت نشأت گرفته از رحمت الهی هستند ما هر چه داریم از این بزرگواران است پس حرمت خانواده الهی را حفظ کنید و شعائر الهی را نشر دهید درمجالس اهل بیت (ع) حضور فعال داشته باشد،خواهران حضور زینبی باشد نه با انگیزه فکری ولی ظاهری غربی،اهل بیت رنگ زندگی باشد هرگز نگذارید رنگ اهل بیت (ع) در زندگیتان کم رنگ شود.
دوستان عزیزم این نظام به ید قدرت الهی برپا شده است و دستان توانمند امام زمان (عج) آن را یاری و پشتیبانی می کند، هر گز نگذارید دشمنان یا جیره خواران آنها در این نظام نفوذ کنند و ضربه بزنند. همه می‌دانیم این میسر نخواهد شد مگر با خودسازی، دوستان بصیرتتان را بیشتر کنید یعنی اینقدر خود سازی کنید که در راه اطاعت محض از ولایت تردیدی به خودتان راه ندهید، چنان مستحکم بایستید که کسی به خود جرأت توهین به ولایت را نکند. و از همه مهمتر پشتیبان ولایت فقیه بودن است سرباز شایسته برای امام خامنه ای عزیز و خادم امت اسلامی باشید و در راه او از اولین جان فدایی‌ها باشید همیشه در خط اول یاری ولایت، اگر ما از رهبر فاصله بگیریم و دشمن و منافق را دوست خود قرار دهیم فاتحه این نظام و ارزش های حقیقی آن خوانده می شود،پس دوستان رهبر تنها تر نشود بیش از پیش یاریش کنید.
برادرانم پشتیبان و سربازان خوبی برای اسلام و انقلابی که امام خمینی (ره) بنا نهاد باشید و بسیجیان مخلص برای امام خامنه ای(مدظله) خدا را شاهد میگیریم این رهبرمان را بحق جانشین حضرت حجت (عج) می دانم و این اتمام حجت بر من است، شما را به اطاعت مطلق از فرمان رهبر انقلاب دعوت میکنم سرباز ولایت مطلقه فقیه باشید که پشت سر رهبر بودن افتخار دارد سربازی رهبری، سربازی امام زمان (عج) را در پی دارد.
روز اول که کلنگ مسجد رو زدن تا امروز فقط به یک نیت کار کردم اونم نجات دادن منطقه مظلوم و محروم خودم از فقر فرهنگی بود. اما، دوستان کارهای ریشه‌ای و ماندگار ما کم بود ولی همین اندک می توانست انقلاب کند ولی سنگ‌هایی که دیگران به اسم فرهنگ جلو پایمان انداختند مانع شد، امیدوارم هرگز خسته نباشید و از این راه عقب نشینی نکنید بی معرفتی‌های برخی را هرگز سد راهتان ندانید طرف هر دو خداست و او اعمال را می بیند و اما مهمتر کار های اثرگذار فرهنگی هست که هنوز خواهان انجام آنانم اگر عمرم کفاف کند.
دوستان مسجد از حضور شما خالی نماند تا شرمنده امام زمان (عج) نشویم.
مسئولین شما هم بیشتر به فکر این ملت باشید، مردم دارند زجر می‌کشند، برخی با رفتارهای دنیا طلبانه خود ملت اسلامی را زجر می دهند، اینکار آخرت‌ها را از بین می برد.
پدر و مادر عزیزم؛
در ایامی که از عمرم گذشت شاید شما هیچ توقع جبرانی نداشتید ولی من هم هیچ کاری برای آسایش و نیکی به شما آنگونه که شایسته شماست، انجام نداده‌ام و همیشه خدا شرمنده شما بوده‌ام و هستم.
امیدوارم حالا که توفیق شد و لیاقت دفاع از حرم حضرت زینب (س) و خدمت در میدان جنگ به دین و اسلام ناب محمدی (ص) و علوی (ع) پیدا کرده‌ام، خداوند به حرمت عمه سادات (س) توفیق دهد اگر ذره‌ای ثواب نصیبم شد، آن را هدیة فرزند بی‌معرفتتان به شما قرار دهند و اگر لیاقت شهادت پیدا نمودم، خداوند این اندک آبرو را شفاعت دنیا و آخرت روشن و صادقانة شما برای مراتب عالی‌تر زندگی قرار دهد
پس بی‌طاقت نباشید و بی‌صبری نکنید که خداوند خود نگهدار رزمندگان است.
خواهران و برادرانم شما نیز بی طاقت نباشید این بهترن راه بشریت است خوشحال باشید و برای پیروزی رزمندگان اسلام دعا کنید و آنها را یاری نمائید حتی اگر با ذکر یک صلوات ...
خواهرانم نشر دهندگان حجاب و حیاء زینبی و فاطمی باشید و فرزندان ولایی تربیت کنید.
شوق این راه لحظه ای آرامم نگذاشت به هزاران زحمت موافقت اعزام را گرفتم.
راه عشق را انتخاب کردم؛ اگر خواستید بیایید در این باغ باز است با عشق بیائید، با قلبی مالامال از عشق به راه ولایت، فدایی ولایت شدن. این راه، عشقِ، من بود و عشق جگر می‌خواهد.
شما را بحضور در مجالس شهدا دعوت می‌کنم به زیارت قبور شهدا و زنده نگه داشتن یادشان این شهدا چراغ روشنی در دنیای خسته ما هستند.
راستی تا یادم نرفته من اینو نوشتم شهید شدم بدن بهتون پس به خدا سپردمتون انشاالله همه شما هم شهید بشید..
ودر آخر یک نکته خطاب به مولا و رهبرم:
رهبرم لیاقت سربازی امام زمان(عج) برای من یک تخیل بود و در تمام عمرم برای سربازی شما سردار و نائب ایشان تلاش کرده‌ام خدا کند روزی شما این سربازی من را قبول فرمائید تا بیش از این شرمنده مادرتان نشوم
آتش زدن بر خیمه ها دیگرسراب دشمن است
تا عاشقانت مانده اند خواب و خیال دشمن است
برادر کوچک شما، احمد حاجیوند الیاسی
آذر و دی ماه ۹۴جعبه ابزار