• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

سعید مسلمی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۷۰/۰۱/۱۹
محل تولد : اراک - استلن مرکزی
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
محل شهادت : حلب - سوریه
وضعیت تاهل : مجرد
محل مزار شهید : گلزار شهدای اراک - قطعه مدافعان حرم

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم رب الشهداء ۹۳/۷/۱۲
السلام علیک یا اباصالح المهدی
با سلام و درود به روح امام خمینی(ره) و آرزوی صحت و سلامت برای ادامه‌دهنده راه ایشان امام خامنه‌ای. امروز که شما این نامه را مطالعه می‌کنید شاید دیگر در جمع شما عزیزان نباشم و ان‌شاءلله خداوند توفیق نبرد با دشمنان امیرالمؤمنین حضرت علی علیه‌السلام و شهادت درراه ایشان نصیب این‌جانب کرده باشد.
در ابتدا از پدر و مادر عزیزم به خاطر تمامی سختی‌ها و زحماتی که برای بزرگ کردن این‌جانب کشیده‌اند تشکر می‌کنم. از شما عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم حتی گوشه‌ای از زحمات شمارا در این دنیا جبران کنم و امیدوارم در آن دنیا به لطف حضرت زهرا(س) دستگیر شما باشم.
پدر و مادرم، حرفی که با شما دارم این است که در نبود من صبور باشید و خدایی نکرده حرف یا عملی انجام ندهید که باعث رنجش دل امام زمان و رهبر عزیزتر از جانم و خوشحالی دشمنان اسلام شود و بدانید که فرزند شما در مقابل عزیزان امام حسین(ع) هیچ ارزشی ندارد و اگر خواستید برای نبود فرزندتان اشک بریزید برای مظلومیت امام حسین(ع) و فرزندانش گریه کنید. و همیشه راضی باشید به رضای خداوند و شکرگزار خداوند باشید که فرزندتان درراه امام حسین(ع) قربانی شد. و بدانید که من بااراده خودم این راه را انتخاب کردم و همیشه شکرگزار خداوند هستم که مرا لایق این راه دانست. توصیه‌ای که به خواهران و برادرانم دارم داشتن غیرت علوی و رعایت حجاب زهرایی و نگه‌داشتن احترام پدر و مادرم در تمامی شرایط می‌باشد.
صحبتی که با تمامی عزیزان دارم ادامه راه شهیدان و گوش‌به‌فرمان بودن در برابر دستورات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای می باشد و همیشه به یاد داشته باشید که در محضر خداوند و امام زمان(عج) هستید.
و اما داداشی عزیزم در باشگاه، از شما عزیزان می‌خواهم همواره احترام به پدر و مادر و تلاش برای بالا بردن سطح علمی و رعایت ادب و اخلاق و ورزش کردن برای دفاع از اسلام را فراموش نکنید و بدانید روزی نوبت شما هم خواهد رسید و باید برای آن روز از امروز خود را آماده کنید تا بتوانید برای دفاع از اسلام و شادی دل حضرت زهرا(س) از همه‌چیزتان بگذرید و هیأت جماران را حفظ کنید و در این مراسمات به یاد ما هم باشید و روضه حضرت زهرا(س) را به یاد ما باهم بخوانید.
امیدوارم عملکردم در مقابل دشمنان اسلام باعث شادی دل آقا امام زمان(عج) و نایب بر حق ایشان حضرت امام خامنه‌ای گردیده باشد؛ (ان‌شاءالله)جعبه ابزار