• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

سیده فاطمه سادات حسینی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی اف‌شهید سیده فاطمه سادات حسینی در تاریخ ۱۳۷۵/۰۹/۲۱ در شهرستان ریگان از توابع استان کرمان متولد شد. سیده فاطمه سادات حسینی در خانواده ای با ایمان و دوستدار اهل بیت علیه السلام متولد شد .مادرش؟و پدرش سید محمد نام داشت .


۱ - تحصیلات و خانواده

[ویرایش]

سیده فاطمه سادات حسینی در سایه محبت های پدر و مادر پاکدامن و مهربانش دوران کودکی را پشت سر گذاشت و بعد وارد مدرسه شد و به فراگیری تحصیل پرداخت تحصیلاتش را تا مقطع ؟ با موفقیت به پایان رساند سپس تحصیلات خود را در حوزه علمیه الزهرا المرضیه اصفهان تا سطح ؟ادامه داد.

۲ - شهادت

[ویرایش]

سیده فاطمه سادات حسینی طبق گفته های پدر نهایت احترام را به والدین خود ادا می کرد .پدرشان نقل کرده که روز حادثه با هم بودیم و بعد از هم جدا شدیم و مادرشان هم نقل کردند که شب قبل انگار الهام شده بود حرف از شهادت می زد و گفته بود فاطمه وصیت کرد پیراهن عموی شهیدش سید محمد سادات حسینی و کتاب سلام بر ابراهیم با او در قبر بگذاریم. او به همراه خواهر شهیدش که معلم هم بوده و دارای دو فرزند بود در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۲در مراسم تشییح حاج قاسم سلیمانی در هجوم جمعیت به فیض شهادت نائل گردید و بعد از شهادت ایشان کوچه منزل پدری را به یادبود نام این شهید گذاشتند. سلام و درود خدا بر روح پاک و مطهرش

جعبه ابزار