• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

علیرضا جیلان بروجنی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۲/۱۰/۲۸
محل تولد : بروجن - چهارمحال بختیاری
تاریخ شهادت : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
محل شهادت : البوکمال - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۱ فرزند
محل مزار شهید : چهارمحال بختیاری - گلزار شهدای شهرستان بروجن

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

کلنا عباسک یا زینب
۲۲ رمضان سال ۱۳۹۵ منطقه حلب - گردان امام رضا(ع) گروهان حضرت معصومه (س)
بنده گناه‌کار خدا، سروپا تقصیر هستم.
از طرف ایشان خیر و لطف و از طرف من بدی و نافرمانی. چه بسیار بود زمانهایی که من حتی از جلد انسانی خود خارج و خوی حیوانی می‌گرفتم.
اول به اصل مسئله امروز حکومت اسلامی اشاره می‌کنم، عزیزانم، همه کسان من اصل ولایت و حمایت از ولایت در راس همه کارهای شما باشد. این سید بزرگوار مظلوم هست، نه برای ایشان بلکه برای سعادت خودتان به ولایت چنگ بزنید. همسرم و امیر عزیزم شاید این رسم رفاقت نبود که شما را تنها بگذارم و بروم ولی خدا می‌داند هربار که به شما فکر کردم اولین چیزی که به ذهنم آمد که از من درمانده چه کاری برمی‌آید شما خدایی دارید که عالم در ید تولایی ایشان است و برشما نظارت و حفاظت دارد.
خدا می‌داند هروقت که به برگشت فکر می‌کنم دنیا برایم تیره و تار می‌شود آخر این راه، این راه به این بزرگی و عظیمی باید برگشت داشته باشد، خداوکیلی قدرت برگشت و تحمل دنیا را نداشتم. درست که شیرینی هایی مثل شما و پدر و مادرم و خواهر و برادرم را برایم داشته ولی این سفر برایم بدون بازگشت است چون در مقابلم چیزی هست که به مانند دریا بوده و دنیا یک قطره ناچیز.
کوثرم، عزیزم، همه چیزم تو بزرگترین لطف خدا بودی ولی من نتوانستم در حقت همسری کنم. راستی فراموش نکن امیرم حتما باید شبها یک لیوان آب بخوره و یک لیوان درب‌دار آب هم بالای سرش باشه. لطف کن دیگه بهش شکلات کاکائو نده.
در آخر می‌دانم که سخت است برای خانواده‌ام اما من به مادرم (حضرت زهرا) اقتدا کردم و نمی‌خواهم چیزی از من بماند پس خواهش می‌کنم سنگ قبر عمو علیرضا را عوض کنید و بنویسید (شهیدان علیرضا جیلان) این کار کمتر فضا را برای من ناچیز اشغال می‌کند. یه دلیل دیگه هم داره و اینکه من همیشه عاشق گلزار شهدا بودم چه افتخاری بالاتر از این‌که اینجا اسم من هم باشه.
بچه‌های فاطمیون لذت تمام عمر من بودن در این لوا بود و یک عمر افتخارم یدک کشیدن این اسم. تو را به مادر پهلو شکسته پرچمش را بالا نگه‌دارید. فاطمیون محفل شور و عز است. بیعت ما هیأتی‌ها با حضرت زهراست.
والسلام
مبلغ پنجاه هزار تومان همراه با ۱۴ شاخه گل رز لطفا بدهید به سرای سالمندان بروجن. پیگیری کنید یه بنده خدایی که آمد خانه گودرزیان را تخریب کرد برای هیأت از دست ما ناراحت بود (اگر اشتباه نکنم فامیلش افضلی بود) لطفا بروید و رضایتش را بگیرید.
جعبه ابزار