• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

علیرضا حاجیوند قیاسی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۴/۰۷/۰۱
محل تولد : دزفول
تاریخ شهادت : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳
محل شهادت : عملیات آزاد سازی نبل و الزهرا – سوریه
وضعیت تاهل : مجرد
محل مزار شهید : شهید آباد دزفول – قطعه ۱

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم الله الرحمن الرحیم
در این زمان که این حقیر برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) با عنایت حضرت ثارالله [۱]     شده‌ام و به من اجازه دفاع داده است از خدای رحمن و رحیم خود شاکر که بعد از چندین بار آماده رفتن شدن آخر به آرزوی قلبی خود رسیدم و این لیاقت را پیدا کردم تا از حرم اهل‌البیت و اهداف انقلاب اسلامی که از انقلاب سرخ حسین (علیه الاسلام) منشأ گرفته است دفاع کنم. آری یادمان نرفته است پیام امام راحل (ره) را که فرمود راه قدس از کربلا می‌گذرد و حال که راه کربلا باز شده است باید راه قدس را نیز باز کرد که این راه از حرم ارباب حسین (ع) تا حرم حضرت زینب کبری (س) و به فرموده ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه‌ای تا ۲۵ سال آینده، باید اسرائیل نابود گردد.
با نام و یاد خداوند رحمن و رحیم که در حق این بنده گناهکار و حقیر از هیچ چیز کم نگذاشت و سلام خالصانه خود را به محضر صاحب العصر و الزمان (عج) و روح پاک اربابم حضرت ثارالله و تمام فداییان راهش و سلام و درود خدا بر امام خمینی (ره) کبیر و بسیجیانش که اسلام حقیقی را به ما انتقال دادن و سلامی از عمق جان به محضر ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله امام سید علی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) نثار می‌کنم.
پدر و مادر عزیزم سلام
از شما کمال قدردانی را دارم که از کودکی مرا با اهل‌البیت (علیه‌السلام) آشنا کردید و از شما عذرخواهی می‌کنم و سرافکنده‌ام که فرزند خوبی برای شما نبودم و از شما طلب حلالیت می‌کنم.
مادرم یادت باشد که اگر در این راه کشته شدم و برنگشتم من خود را وقف اربابم حضرت ثارالله کردم و چیزی که هدیه داده می‌شود را کسی پس نمی‌گیرد و فقط پیش خودت بگو به فدای سر حضرت ثارالله. مادر یادت هست که گفتم دوست دارم بدنم پاره‌پاره شود. یادت هست که گفتم دوست دارم از بدنم فقط قطعه‌ای کوچک برگردد که مردم زیر جنازه من خسته نشوند، پس به من قول بده که جان حضرت زهرا (س) بی‌قراری نکنی چون اینجا جای ما خیلی خوب است. اینجا بوی ارباب می‌دهد.
و سلام بر برادران و خواهرانم
از شما می‌خواهم که این برادر کوچک خود را حلال کنید و فرزندان خود را با امام حسین (علیه‌السلام) بزرگ کنید و پیرو راه شهدا و امام راحل (ره) باشید و پشتیبان ولایت فقیه و امام سید علی خامنه‌ای باشید.
سلام بر دوستان عزیزم و سلام بر دوستان هیئتی
سلام بر شما که شاید بیشتر اوقات زندگیم را در کنار شما بوده‌ام و خدا را شاکرم که در رفاقت هم به من لطف عطا کرد که دوستان و هم‌نشینانی به خوبی شما داشته باشم که تکمیل کننده و یاری دهنده من ‌باشید و شما که در مجالس عزای ارباب و به بهانه‌های مختلف دور هم هیئت می‌گرفتیم و اشک می‌ریختیم و به سر و سینه می‌زدیم. از تمامی شما عذر می‌خواهم که رفاقت را در حق شما تمام نکرده و ملتمسانه خواهانم که مرا عفو کنید و حلالم کنید.
مرا ببخشید برایم بسیار دعا کنید و در مراسمات و مجالس اهل بیت (ع) مرا فراموش نکنید.
و سلام بر فرمانده بسیجی، دوست و برادرم سید عزیز
سلام سید یادت هست قرار گذاشتیم که باهم برویم سوریه ولی دست قسمت انگار این شد که من زودتر بروم فقط حلالم کن.
سید می‌دونم که دلت برای مش حمید تنگ شده. می‌دونم که دلت برای مجید تنگ شده. می‌دونم برای رفقات دل تنگی و دوست داری زود بری پیش شون ولی نگران نباش سلام شما رو هم اگر شد بهشون می‌رسونم و میگم چقدر دلتنگ بودی.
هنوز هم برای شهید شدن فرصت هست باید دل‌ها را صاف کنیم. امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)
علیرضا حاجیوند قیاسیجعبه ابزار