• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

علیرضا قبادی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۷/۰۲/۰۵
محل تولد : تهران
تاریخ شهادت : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
محل شهادت : حماه - سوریه
وضعیت تاهل : مجرد
محل مزار شهید : کرج - امام زاده محمد (ع)


۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم رب الشهداء و الصدیقین
سلام علیکم با کسب کمک از امام شهدا و شهدای عزیزمان. الآن که دارم این نامه را می‌نویسم عازم حرم حضرت زینب (س) هستیم. همه خوشحال هستند و من خوشحال‌ترم که دارم به دیدار دوست می‌روم . می‌دانم جدایی و دوری از مادرم و برادرم هم برای من سخت است و هم برای آن‌ها اما تقدیر و آرزوی بنده همیشه شهادت بوده و هست. از روی همه شهدا و پدر و مادرم و برادرم خیلی شرمنده‌ام و از دوستان و بستگان می‌خواهم که تا آخرین قطره خون به شهدا و ولی‌فقیه وفادار باشند که من به دیاری رفتم که آرزوی همه خوبان است. باشد کسانی که بر گردن من حق دارند من را ببخشند.
خداحافظ
علیرضا.ق به امید ظهور امام عصر (عج)
۹۲/۱۱/۱۵

۲ - وصیتنامه دوم

[ویرایش]

به نام دوست که هرچه داریم از لطف اوست
سلام‌علیکم، سلام بر ارواح طیبه شهدا، سلام بر روح ملکوتی رهبر انقلاب و سلام بر علمدار انقلاب امام خامنه‌ای، اکنون که دارم این نامه را می‌نویسم عازم دفاع از حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) می‌باشم. از خدا سپاسگزارم که با اینکه رویی سیاه دارم هنوز لیاقت پوشیدن لباس سبز سپاه را دارم و هنوز لیاقت دفاع کردن از این حرم را دارا می‌باشم زبان از تشکر عاجز است و عمل اندک چرا که تشکر واقعی با عمل صحیح است.
یا حضرت زینب (س) یا حضرت رقیه(س) اگر بارها درراه شما تکه‌تکه شوم یا جانباز شوم هرگز از دفاع شما دست بر نخواهم داشت و امید دارم که این روح پرگناه لیاقت شهادت را داشته باشد می‌دانم که عدم حضور من برای خانواده و دوستانم خیلی سخت است اما آرزوی بنده شهادت بوده و هست چراکه وعده‌ی خداست که می‌فرماید شهدا همیشه زنده‌اند.
برادران و خواهرانم همیشه پشتیبان امام خامنه‌ای باشید، فریب دشمن را نخورید چراکه اعتماد قلبی و باور ایمانی بنده این است که ایشان نایب بر حق امام زمان (عج) می‌باشد. دست از حمایت مظلومان برندارید و همواره به فقرا و نیازمندان کمک کنید. مادر عزیزم از زحمات شما هم بی‌نهایت سپاسگزارم حسین جان مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰ ده میلیون تومان را به‌حساب دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی بریزید و سالانه مبلغ یک‌میلیون تومان در اختیار برادر عزیزم و هم‌یگانی و دوست عزیزم برادر بهروز نوری بده تا درراه کاروان راهیان نور خرج کند. خواهران و برادرمان را فراموش نکن و همان روال را در مورد آن‌ها ادامه بده کمک به مسجد امام حسین(ع) و حاج‌آقا دنجی فراموش نشود. مقداری نماز و روزه دارم که باید آن‌ها را ادا کنی.
خداوند یاور شما باشد
حق نگهدار شما باشد
عبدالحقیر علیرضا قبادی
دوستتان دارم
دیدار به قیامت
مبلغ یک‌سوم از حقوق خودم را جهت هزینه ایستگاه صلواتی شهدا به نیابت از همه شهدای وطن هر پنجشنبه با مدیریت برادرم حسین انجام شود باشد که قبول حق باشد. ان‌شاءالله
شما را دوست می دارم
دیدار به قیامت

۳ - نامه شهید

[ویرایش]

به نام کس بی‌کسان به نام خدا
برسد به دست برادر عزیزم حسین آقا
برادران و خواهر عزیزم، مادر گرامی سلام
برای هرکس فرصتی پیش می‌آید، فرصتی برای اینکه بفهمد در کدام سپاه قرار دارد سپاه خیر یا شر، هرکسی روز انتخابی دارد روز انتخابی که باید حتی از جان خود بگذرد تا از امام خود دفاع کند مثل حضرت ابوالفضل (ع) که تاریخ تابه‌حال چنین شخصی را ندیده است و نخواهد دید. از شما می‌خواهم که تا آخرین قطره خون پایبند ولایت باشید و از اسلام دفاع کنید، دست فقرا را بگیرید و مثل باران رحمت خود را بر همه بگسترانید.
یاحقجعبه ابزار