• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

علیرضا نوری

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افتاریخ تولد : ۱۳۶۶/۰۵/۰۵
محل تولد : شهرستان تیران و کرون - اصفهان
تاریخ شهادت : ۱۳۹۳/۱۲/۲۹
محل شهادت : شیخ هلال - حماه - سوریه
وضعیت تاهل : متاهل با ۱ فرزند
محل مزار شهید : اصفهان - شهرستان نجف آباد - گلستان شهدا - قطعه ۱۰

فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم‌الله الرحمن الرحیم
بسم‌الله، رمز عشق به خدا و توکل به اوست. به کسی که رحمن و رحیم است عشق می‌ورزم و کارم را با توکل به او آغاز می‌کنم که بردن نام او سبب رحمت است.
بسم‌الله، ذکر خداست یعنی که خدایا من تو را فراموش نکرده‌ام.
بسم‌الله، بیانگر انگیزه من است، یعنی خدایا هدفم تو هستی نه مردم، نه طاغوت، نه جلوه‌ها ، نه هوس و ...
معبودا، به بزرگی چیزهایی که داده‌ای آگاه و راضی کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را به هم نزند...
با سلام‌وصلوات بر حضرت محمد(ص)، رسول مهربانی و لطف و بر دخت بزرگوارشان زهرای مرضیه و بر دوازده نور مقدسی که در زندگیم آنها را واسطه قراردادم تا راه را گم نکنم و هرچه در زندگی دارم به‌واسطه این بزرگواران است.
و سلام بر زینب کبری(س)، بزرگ بانوی اسلام و خواهر امامت و مظهر شجاع و صبر...
و سلام بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و بر مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای.
و سلام بر پدر بزرگوار و مادر عزیزم که همیشه مدیون مهربانی، لطف و گذشت آنها هستم. پدر و مادر عزیزم شما از بزرگترین نعمت‌های الهی هستید که خدای بزرگ به من عطا فرموده. من همیشه دست و پای شما را می‌بوسم و از شما طلب عفو و بخشش دارم. چه‌بسا که در زندگی نتوانستم گوشه‌ای از محبت شمارا جبران کنم. از شما می‌خواهم که مرا ببخشید.
و سلام بر همسر مهربان، فداکار و ایثارگرم که هرچه در زندگی دارم مدیون فداکاری و زحمات بی‌دریغ و خالصانه توام.
و سلام بر پسر عزیزم علی‌اکبر، ای تنها یادگاری من، ای عزیزتر از جانم، از روزی که خدا تو را به ما داد زندگی‌مان رنگ و بوی دیگری گرفت. تو و مادرت از بزرگ‌ترین سرمایه‌های زندگی من بودید. در زندگی‌ات بسیار به مادرت احترام بگذار که از زنان پاک و بزرگ روزگار است و هرچه می‌خواهی از مادرت بخواه تا برایت دعا کند. برایت خیلی حرف‌ها دارم ولی زمان و مکان این اجازه را نمی‌دهد تا برایت بنویسم فقط بدان که بسیار بسیار دوستت دارم.
در زندگیت همواره رهرو و پشتیبان رهبری باش که امتداد آن ولایت حضرت مهدی امام عصر(عج) می‌باشد و فرمانش فرمان ولایت و فرمان خداست...
و سلام بر برادران و خواهر عزیزم امیدوارم که همیشه سربلند و موفق باشید و در زندگی همیشه بر خدا توکل کنید و مأیوس نشوید و همواره به پدر و مادر احترام بگذارید که عاقبت‌به‌خیری در دنیا و آخرت برگرفته از احترام به پدر و مادر است.
و سلام بر دوستان و همکاران و همه‌کسانی که در زندگی به من لطف داشته‌اند و مرا در این روزهای زندگی همراهی کردند و مرا از لطف خود بی‌نصیب نگذاشتند. همیشه برایم دعا کنید و مرا از یاد نبرید و همیشه پشتیبان رهبر و ولایت‌فقیه باشید و در دستوراتشان شک نکنید و باجان و دل بپذیرید.
من از همه‌کسانی که در این دنیا به آن‌ها ظلم و ستمی رواداشتم و یا به هر نحوی آن‌ها را آزردم و یا تهمت و یا غیبت کسی را کردم و یا با حرف‌هایم کسی را مسخره کرده و یا به نحوی از من رنجیده شده عاجزانه می‌خواهم که این حقیر را ببخشد که همانا بخشش از بزرگان است. و اگر به کسی در این دنیا بدهکار هستم نزد همسرم برود و طلب خویش را بگیرد و از من درگذرد.
و در پایان اگر جنازه این‌جانب برگشت مرا در گلزار شهدای نجف‌آباد به خاک بسپاری و تا می‌توانید بر سر مزارم بیایید و برایم طلب آمرزش کنید.
انتهای تاریکی، روزنه است به روشنایی و رسیدن به روشنایی، و گذری است از تاریکی.
و من الله توفیق
العبد علیرضا نوری
۱۳۹۳/۱۲/۴جعبه ابزار