• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

مصطفی خلیلی بلوطکی

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افهجدهم شهریور ۱۳۶۷ در شهرستان اهواز به دنیا آمد. پدرش نورالله و مادرش عجم ناز نام داشت. بعد از گذراندن دوره تحصیلات کلاسیک تصمیم به تحصیل در حوزه علمیه گرفت و تا (سطح۱) تحصیل نمود. در سال ۱۳۸۸ ازدواج کرد و صاحب یک پسر شد. راهی جبهه های سوریه شد و در دوازدهم بهمن ۱۳۹۴ در منطقه نبل و الزهرای سوریه توسط مزدوران داعشی به شهادت رسید. مزار او در زادگاهش قرار دارد.


فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم الله الرحمن الرحیم
اینجانب مصطفی خلیلی بلوطگی شما را به رعایت تقوای الهی تذکر می‌دهم و از شما می‌خواهم که در هر حالی و زمانی و مکانی حواسمان به رعایت تقوا و دوری از گناه باشد، خواهر من رعایت حجاب بر شما واجب است و برادر من رعایت عفت بر شما نی واجب است، این فکر را نکنید که ما در راهی که قدم برداشتیم راهی کم ارزش است بلکه رفتن ما برای این جهاد دفاع از حریم ولایت و اهل بیت و مظلومیت شیعه و در کل مظلومیت مردم سوریه بوده است، مطمئن باشید اگر من و امثال من به این جهاد نمی‌رفتند ما باید الان در مرزهای خودمان با این قوم از خدا بی‌خبر می‌جنگیدیم و این بمب‌ها و تیرها بر مردم خودمان فرود می‌آمد.
پس کار ما دفاع از حریم مردم خودمان هم است، وقتی این وصیت خوانده می‌شود از خدا می‌خواهم که نوشته‌های من تاثیر خودشان را بر شما عزیزان بگذارد. عزیزان من به این نکته حتما توجه کنید هرکسی با هر اعتقادی هستید پیروی خط ولایت فقیه باشید و از رهبر عزیزمان، مولا و سرورمان حضرت سید علی خامنه‌ای (دام ظله) پشتیبانی و حمایت کنید. گوشتان به فرامین ایشان باشد و عامل به نصیحت‌ها و صحبت‌های ایشان باشید. خط حق و راست را از ایشان دریافت کنید و ایشان را معیار و میزان قرار دهید.


جعبه ابزار