• خواندن
  • نمایش تاریخچه
  • ویرایش
 

میلاد بدری

ذخیره مقاله با فرمت پی دی افششم فروردین ۱۳۷۴ در شهرستان امیدیه اهواز به دنیا آمد. پدرش شمیل نام داشت. تا پایان دوره متوسطه در رشته علوم تجربی درس خواند و دیپلم گرفت. سپس جهت تحصیل علوم دینی و حوزوی وارد حوزه علمیه سفیران هدایت اهواز شد و تا (سطح۲) سفیران به تحصیل پرداخت. یازدهم آذر ۱۳۹۴ در حلب سوریه و در درگیری با مزدوران داعشی به شهادت رسید. مزار او در گلزار شهدای امیدیه اهواز قرار دارد.


فهرست مندرجات

۱ - وصیتنامه

۱ - وصیتنامه

[ویرایش]

بسم الله الرحمن الرحیم
با هدف نابودی دشمن، إن شاءالله، راهی سرزمین سوریه و دفاع از حرم عمه سادات (س) هستم. اگر توفیق شهادت داشتم، از همه دوستان و آشنایان حلالیت می‌طلبم؛ و از پدر و مادرم معذرت‌خواهی می‌کنم که در طول ۲۰ سال زندگی، بچه خوبی برایشان نبودم.
برای دوستان، آشنایان و کسی که از من توصیه‌ای بخواهد، میگویم که رضایت «الله» تبارک و تعالی، از رضایت هر کس مهم‌تر است و اولویت دارد. در کلامی دیگر، اصلاً قابل مقایسه نیست. از کار شبهه‌ناک، پرهیز کردن واقعاً هنر است و دعا کنیم، که نصیبمان شود.
از شما می‌خواهم که برای نابودی استکبار جهانی، (آمریکا، اسرائیل، عربستان)، دعا کنید، که ان شاءالله، با نابودی این‌ها، ظهور، زمینه‌سازی خواهد شد.
مبلغ ۵۰۰ هزار تومان کارت بانکی بنده را، به کار فرهنگی کمک کنید که خیالم راحت باشد.
وعده دیدار ما، بهشت جاویدان الله، إن شاءالله- و در آخر دعا برای دیگران را فراموش نکنید و برای سلامتی و ظهور حضرت حجة (عج)، دعا کنید و برای بنده حقیر طلب آمرزش کنید. و من الله التوفیق...
۹۴/۸/۲۶ میلاد بدری، تهران

جعبه ابزار